Langsoft

Velký německý slovník


Velký německo-český a česko-německý slovník od firmy LangSoft.

Tento mimořádně rozsáhlý německý slovník si nyní můžete nainstalovat i do mobilu i tabletu, a to za zlomek ceny verze pro počítače!


Slovníky pro iPhone Slovníky pro Android

Slovníky pro MS Windows Slovníky pro iPhone Slovníky pro Android


Velký německý slovník
( německo-český a česko-německý slovník )


Mimořádně rozsáhlý Velký německý slovník od firmy LangSoft. Slovník má rozsah několika knižních slovníků. Obsahuje nejen všeobecnou, ale i odbornou slovní zásobu velkého rozsahu, frazeologii a velké množství slovních spojení. Nová verze umožňuje i výuku uživatelem vybraných slov.

Velký německý slovník, download

Velký německo-český a česko-německý slovník od firmy LangSoft lze stáhnout a nainstalovat do počítačů s operačním systémem MS Windows i do mobilů a tabletů s operačním systémem iOS a Android. Podrobné informace získáte po kliknutí na odkaz "více..." v horní části stránky.

Slovníky pro iPhone, iPad a zařízení s OS Android si můžete stáhnout (download), nainstalovat a vyzkoušet, a v případě, že nebudete zcela spokojeni vrátit. Dobu pro testování určují příslušné obchody (App Store a Google Play). Cena slovníků pro mobilní zařízení je podstatně nižší, než je cena slovníků pro počítače s MS Windows. Výhodou mobilních verzí je také to, že je můžete používat i na víc zařízeních (mobilu, tabletu) se stejným uživatelským účtem.

Verze pro MS Windows je dražší, ale nabízí obrovské množství doplňujících funkcí, podporu překladu celých textů, manažer slovní zásoby atd.
V současné době má verze pro Windows již více, jak 40 000 uživatelů. Nedávno uvedené mobilní placené!!! verze používá již několik tisíc uživatelů, jejich počet se ale stále zvyšuje. Mobilní verze umožňuje i export doplněné slovní zásoby do textového souboru, který lze připojit ke slovníku pro Windows. Další funkčnost přidáváme postupně. Aktualizace jsou pak bezplatně ke stažení v příslušných obchodech.

Základní vlastnosti Velkého německého slovníku

• Odborná slovní zásoba zahrnuje víc jak 20 oborů (automobilový, biologický, chemický, počítačový, lékařský, elektrotechnický, obchodní, právnický, stavařský, vojenský, zemědělský ad.).

• Slovník je maximálně přehledný a srozumitelný.

• Obsahuje mluvenou výslovnost.

• Umožňuje obousměrné vyhledávání s diakritikou i bez ní (i s možností automatického otáčení, tj. přepínání mezi češtinou a němčinou). Výsledky se zobrazují průběžně, již po napsání několika prvních písmen hledaného slova.

• Do slovníku lze nejen přidávat nová slova, ale i editovat stávající slovní zásobu, přidávat poznámky a předsouvat používanější významy.

• Obsahuje historii hledání i možnost ukládání oblíbených slov.

• Slova vložená do "oblíbených" lze ze slovníku vyexportovat (zasláním na e-mail). Doplněná a neznámá slova si tak můžete vytisknout či snadno přenést do jiného programu, jako např. do programu PC Translator či do výukového programu Language Teacher pro Windows.

• Funguje zcela offline, při jeho používání tedy nemusíte být připojeni k internetu.

• Slova, která ve slovníku označíte jako "oblíbená", se můžete učit s využitím pokročilého výukového algoritmu programu Language Teacher.
TOPlist