Language Teacher® V16

Program Language Teacher slouží pro výuku angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny v prostředí MS Windows 10, 8, 7, XP i Android a iOS*.
Každá jazyková verze obsahuje ucelený komplet výukových programů. Naučí vás slovní zásobu, gramatiku, konverzaci i fráze a ustálené obraty jazyka.
Program umožňuje také výuku slovní zásoby, vybrané ze slovníků PC Translator! Pokud objevíte slovo ve slovníku, které neznáte, stačí kliknout na ikonku "Vložit do výuky".
Program si pamatuje všechny vaše odpovědi a dává vám učivo, které umíte méně, v takových intervalech, abyste se jej co nejrychleji naučil/a. V závislosti na vaší dosažené znalosti pak automaticky rozšiřuje rozsah výuky.

Program Language Teacher obsahuje:

 
 1. StartKit - výuka slovní zásoby výběrem nebo psaním.
 2. Výuka slovní zásoby a gramatiky ve větách.
 3. Výuka konverzace - obsahuje všechna základní konverzační témata - cestování, restaurace...

 Anglická a německá verze obsahuje navíc:

 1. Talking Pictures - obrázková výuka pro nejmenší.
 2. StartKit 2 - rozšířená výuka slovní zásoby.
 3. Grammar Teacher - výuka jednotlivých gramatických jevů.
 4. Výuka idiomů - výuka idiomů a ustálených obratů pro nejpokročilejší.

Language Teacher

1. Mluvená výslovnost, namluveny jsou nejen jednotlivé výukové věty, ale i jednotlivá slova a tvary slov. Při použití mikrofonu lze také nahrávat vlastní výslovnost a porovnat ji s namluvenou výslovností.

2. Do výuky můžete doplňovat i vlastní slovíčka, věty a slovní spojení, pro čtení pak bude použita databáze samostatně namluvených slov. Program lze také propojit s PC Translatorem. Kliknutím myší pak lze ze slovníku přímo vkládat neznámá slova do výuky a rozšířit tak výuku o další slova a fráze, včetně výslovnosti.

3. Program je vhodný i pro výuku češtiny pro cizince. Má přepínatelné menu v češtině, angličtině a němčině. Namluvena jsou nejen cizí, ale i všechna česká slova a věty ve výuce.


iOS a Android *Informace o verzích pro mobilní zařízení s OS Apple iOS a Google Android najdete v obchodech App Store a Google Play. Aplikaci obchodu otevřete pomocí příslušné ikony ve svém mobilu či tabletu a hledejte slovo Langsoft. Zobrazí se tak všechny aktuálně nabízené programy firmy LangSoft s.r.o. pro tento operační systém.
SLOVNÍKY | VÝUKA JAZYKÚ | MULTILICENCE | OBJEDNÁVKA | AKTUALIZACE