LangSoft


            Objednávka    Multilicence    Kontakt    Aktualizace    Registrace    O nás
- PC Translator - Language Teacher - Slovník do mobilu - Ceník -

LangSoft s.r.o. 

Firma LangSoft s.r.o. je výrobcem programů PC Translator a Language Teacher, slovníků pro mobilní telefony a tablety s OS Android i iOS (iPhone a iPad), internetových online slovníků (pro Centrum, Tiscali, SMS, Slovnik.cz ad.) a dalších jazykových produktů. První PC Translator jsme začali vyvíjet v roce 1988. Tehdy, ještě pod hlavičkou firmy SOFTEX Software, vznikla první verze programu pro MS DOS. Nyní je program PC Translator standardem mezi slovníky i překladovými programy a má více jak 40.000 registrovaných uživatelů. Mezi naše největší zákazníky patří vládní orgány, armáda, banky, průmyslové podniky, univerzity ad.

Fotografie z výstav


V roce 1997 jsme založili firmu LangSoft s.r.o. Spolupracujeme s více jak 30 stálými spolupracovníky (z toho je 7 rodilých cizinců) a s více jak 200 prodejci software po celé ČR i na Slovensku. Všechny naše programy ve slovenské verzi prodává od roku 1992 na Slovensku samostatná vývojová a prodejní firma TEOS Trenčín.

Dostih poníků - 1. místo Martin Piruch:

Dostihy 7. 9. 2008 - 1. místo Martin Piruch


O program PC Translator je velký zájem také v zahraničí. Následující snímky jsou z Malajsie (z ostrova Langkawi), z Thajska (Bangkok, Pattaya) a z Kambodži (Siem Reap a Phnom Penn).


PC Translator v Malajsii, Thajsku a v Kambodži   Vila Vyšehrad Luhačovice     Hotel Uherský Brod     |