Velký německý slovník PC Translator

Tento velký německý slovník si nyní můžete nainstalovat i do mobilu i tabletu. Slovník má rozsah několika knižních slovníků. Obsahuje nejen všeobecnou, ale i odbornou slovní zásobu velkého rozsahu, frazeologii a velké množství slovních spojení. Nová verze umožňuje i výuku uživatelem vybraných slov.

       

Velký německý slovník PC Translator - německo-český a česko-německý slovník


 
Mimořádně rozsáhlý Velký německý slovník od firmy LangSoft. Slovník má rozsah několika knižních slovníků. Obsahuje nejen všeobecnou, ale i odbornou slovní zásobu velkého rozsahu, frazeologii a velké množství slovních spojení. Nová verze umožňuje i výuku uživatelem vybraných slov.
Velký německo-český a česko-německý slovník od firmy LangSoft lze stáhnout a nainstalovat do počítačů s operačním systémem MS Windows i do mobilů a tabletů s operačním systémem iOS a Android. Podrobné informace získáte po kliknutí na odkaz "více..." v horní části stránky.

Slovníky pro iPhone, iPad a zařízení s OS Android si můžete stáhnout (download), nainstalovat a vyzkoušet, a v případě, že nebudete zcela spokojeni vrátit. Dobu pro testování určují příslušné obchody (App Store a Google Play). Cena slovníků pro mobilní zařízení je podstatně nižší, než je cena slovníků pro počítače s MS Windows. Výhodou mobilních verzí je také to, že je můžete používat i na více zařízeních (mobilu, tabletu) se stejným uživatelským účtem, znovu nainstalovat na nový mobil bez dalšího placení apod. Na rozdíl od bezplatných "free" slovníků získáte profesionální slovník s mimořádným rozsahem, bez neustálého zobrazování reklam a s některými nadstandardními funkcemi, jako je mluvená výslovnost, možnost doplňování, exportu a výuky.

Verze pro MS Windows je dražší, ale nabízí i podporu překladu celých textů, Manažer slovní zásoby a obrovské množství doplňujících funkcí. Proti automatickému online překladu nabízí řadu výhod, viz "5 důvodů, proč používat PC Translator"

V současné době má verze pro Windows již více, jak 40 000 uživatelů. Nedávno uvedené mobilní placené! verze používá již víc jak 10 000 uživatelů a jejich počet se rychle zvyšuje.

Základní vlastnosti Velkého německého slovníku

• Odborná slovní zásoba zahrnuje víc jak 20 oborů (automobilový, biologický, chemický, počítačový, lékařský, elektrotechnický, obchodní, právnický, stavařský, vojenský, zemědělský ad.).
• Slovník je maximálně přehledný a srozumitelný.
• Obsahuje mluvenou výslovnost.
• Umožňuje obousměrné vyhledávání s diakritikou i bez ní (i s možností automatického otáčení, tj. přepínání mezi češtinou a němčinou). Výsledky se zobrazují průběžně, již po napsání několika prvních písmen hledaného slova.
• Do slovníku lze nejen přidávat nová slova, ale i editovat stávající slovní zásobu, přidávat poznámky a předsouvat používanější významy.
• Obsahuje historii hledání i možnost ukládání oblíbených slov.
• Slova vložená do "oblíbených" lze ze slovníku vyexportovat (zasláním na e-mail). Doplněná a neznámá slova si tak můžete vytisknout či snadno přenést do jiného programu, jako např. do programu PC Translator či do výukového programu Language Teacher pro Windows.
• Funguje zcela offline, při jeho používání tedy nemusíte být připojeni k internetu.
• Slova, která ve slovníku označíte jako "oblíbená", se můžete učit s využitím pokročilého výukového algoritmu programu Language Teacher.

abb...