Slovníky pro mobilní telefony iPhone a tablety iPad

Slovníky PC Translator lze nyní využívat i v mobilech iPhone a tabletech iPad. Slovníky umožňují rychlé oboustranné vyhledávání, jsou plně editovatelné a obsahují i mluvenou výslovnost. Svým rozsahem patří tyto slovníky k největším dostupným slovníkům. Po nainstalování fungují offline, nemusíte tedy být připojeni k internetu.
Slovníky umožňují i výuku. Slova, která ve slovníku označíte jako "oblíbená", se tak můžete učit s využitím pokročilého výukového algoritmu. Slovníky pro iPhone a iPad lze z technických důvodů zakoupit pouze na App Store. Na druhé straně budete mít možnost slovník z App Store kdykoliv znovu nainstalovat do nového mobilu či tabletu a také budete mít informace o možnosti instalace aktualizací.

Slovníky pro OS iPhone a iPad

Velký anglicko-český slovník pro iPhone a iPad s mluvenou i psanou výslovností - do obchodu...
Velký německo-český slovník s mluvenou výslovností - do obchodu...
Velký rusko-český slovník - do obchodu...
Italsko-český slovník s mluvenou výslovností- do obchodu...
Francouzsko-český slovník s mluvenou výslovností - do obchodu...
Španělsko-český slovník s mluvenou výslovností- do obchodu...
Polsko-český slovník - do obchodu...

Velký anglicko-slovenský slovník s výslovností - do obchodu...
Velký německo-slovenský slovník s výslovností - do obchodu...
Velký rusko-slovenský slovník - do obchodu...
Italsko-slovenský slovník s výslovností- do obchodu...
Francouzsko-slovenský slovník s výslovností - do obchodu...
Španělsko-slovenský slovník s výslovností- do obchodu...

Výuka pro iPhone a iPad

S vaším mobilem nebo tabletem se teď můžete snadno a rychle učit cizí jazyk. Všechny výše uvedené slovníky pro iPhone a iPad mají integrovanou výuku slov označených uživatelem ve slovníku. Současně jsou ale k dispozici i samostatné, již naplněné programy, pro výuku nejen slovní zásoby, ale i konverzace a gramatiky.
Výuka používá podobný memorovací algoritmus jako program Language Teacher pro MS Windows. Program si pamatuje všechny vaše odpovědi a pak vám přednostně předkládá slova nebo věty, které umíte méně, a to v takových intervalech, abyste se je co nejrychleji naučil/a. V závislosti na vaší dosažené znalosti pak automaticky rozšiřuje rozsah výuky. Postup výuky i dosaženou znalost můžete sledovat na přehledném diagramu. Pro výuku je možné použít více různých režimů - skládání, výběr, umím/neumím a automatické čtení.

Přehled všech výukových programů najdete zde...


TOPlist