Slovníky do počítače, mobilu i tabletu!


Mimořádně rozsáhlé slovníky od firmy LangSoft s.r.o. si nyní můžete nainstalovat nejen do počítačů, ale i do mobilních telefonů a tabletů. Slovníky obsahují také odbornou slovní zásobu z více jak dvaceti oborů, a to prakticky ve stejném rozsahu jako verze pro stolní počítače. Velký anglicko-český slovník, Velký německo-český slovník a Velký rusko-český slovník patří svým mimořádným rozsahem k největším dostupným slovníkům. K dispozici jsou i další slovníky - italský slovník, francouzský slovník a španělský slovník. Všechny slovníky umožňují také výuku a procvičování uživatelem vybrané slovní zásoby.


   

Slovníky pro iPhone a iPad:

V nabídce App Storu jsou nyní nové, zcela přepracované verze slovníků pro iPhony a iPady. Ve svém mobilním telefonu či tabletu s operačním systémem iOS, v aplikaci App Store, hledejte slovo Langsoft. Zobrazí se tak všechny aktuálně nabízené programy firmy LangSoft pro tento operační systém.

Slovníky pro OS Android:

Ve svém mobilním telefonu či tabletu s operačním systémem ANDROID, v aplikaci Google Play, hledejte slovo Langsoft. Zobrazí se tak všechny aktuálně nabízené programy firmy LangSoft s.r.o. pro tento operační systém.

Slovníky a překladače pro MS Windows:

Slovníky a překladače pro MS Windows 10, 8, 7 i XP


TOPlistSLOVNÍKY | VÝUKA JAZYKÚ | MULTILICENCE | OBJEDNÁVKA | AKTUALIZACE