LangSoft


            Objednávka    Multilicence    Kontakt    Aktualizace    Registrace    O nás
- PC Translator - Language Teacher - Slovník do mobilu - Ceník -

Aktualizace programů a slovníky ke stažení zdarma

Aktualizace programu PC Translator V16:
Aktualizace 16.03 - řeší drobné úpravy slovníku týkající se vkládání slov do oblíbených a do výuky. Součástí je i aktualizace Manažeru slovní zásoby a ovládacího programu slovníku a překladače s optimalizací pro Windows 10. Tuto aktualizaci z 22. 7. 2016 lze stáhnout zde: TRN163.exe (6.9 MB).

Aktualizace programu Language Teacher V16:
Aktualizace 16.03 - řeší pouze drobné úpravy týkající se vkládání oblíbených slov ze slovníku do výuky. Tuto aktualizaci z 12. 7. 2016 lze stáhnout zde: TEA163.exe. Pozn.: Oblíbená slova volbou Kopírovat zkopírujte do schránky, vložte do Poznámkového bloku a pak uložte, např. do C:\Teacher\Import.txt. Tento soubor pak pomocí klávesy Naplnit jednoduše načtete, s volbou cizí / česká oddělená "\\", do uživatelské databáze výukového programu Language Teacher.

Další slovníky ke stažení zdarma pro PC Translator V16:
SLOVNÍK CIZÍCH SLOV (18200 v.d.): FORWORDS.exe
PRÁZDNÝ SLOVNÍK pro plnění vlastní slovní zásoby: EMPTYDIC.exe
SLOVNÍK ESPERANTO (nainstaluje se místo slovníku estonského): ESPERANT.exe
Pro využívání těchto slovníků není potřeba instalovat další paralelní verzi celého programu. Nainstalováním slovníků se pouze přidají datové soubory příslušného slovníku ke stávající instalaci. Výběr slovníku je pak možný v menu Slovník - Další jazyky - Posunout v okně úplně dolů a tam lze vybrat požadovaný slovník.

Aktualizace pro verzi 14 jsou ZDE...  

Poznámky:
• Pokud se Vám při práci se slovníkem nebo překladačem zobrazí okno s žádostí o zadání sér. čísla, je možné, že používáte nelegální verzi PC Translatoru (zpráva se objeví zpravidla do týdne po instalaci) nebo verzi, která byla nainstalována na podstatně větší počet počítačů, než je zakoupená velikost licence.
• Přestože se na webu objevily nelegální kopie PC Translatoru, nejedná se o plně funkční verze programu, ale o spojení některých nových souborů se starými slovníkovými daty (pozná se to podle menších slovníků) či jinak upravenými soubory. Použití nedoporučujeme! Tyto verze jsou automaticky zablokovány (vyžadují zadání sér. čísla) zpravidla během několika dnů používání.invex

Slovník přes SMS     Vila Vyšehrad Luhačovice     |      Do mobilu