Aktualizace programů PC Translator a Language Teacher

Aktualizace programu PC Translator V16:
Aktualizace 16.03 (pro instalace zakoupené před 1. 9. 2016). Řeší drobné úpravy slovníku týkající se vkládání slov do "Oblíbených" a do výuky. Součástí je i aktualizace Manažeru slovní zásoby a ovládacího programu slovníku a překladače s optimalizací pro Windows 10. Aktualizaci lze stáhnout zde: TRN163.exe (6.9 MB).

Aktualizace programu Language Teacher V16:
Aktualizace 16.03 (pro instalace zakoupené před 1. 9. 2016). Řeší pouze drobné úpravy týkající se vkládání oblíbených slov ze slovníku do výuky. Tuto aktualizaci lze stáhnout zde: TEA163.exe. Pozn.: Oblíbená slova volbou Kopírovat zkopírujte do schránky, vložte do Poznámkového bloku a pak uložte, např. do C:\Teacher\Import.txt. Tento soubor pak pomocí klávesy Naplnit jednoduše načtete (s volbou cizí / česká oddělená "\\") do uživatelské databáze výukového programu Language Teacher.

Další slovníky ke stažení zdarma pro PC Translator V16:
SLOVNÍK CIZÍCH SLOV: FORWORDS.exe
PRÁZDNÝ SLOVNÍK pro plnění vlastní slovní zásoby: EMPTYDIC.exe
SLOVNÍK ESPERANTO (nainstaluje se místo slovníku estonského): ESPERANT.exe
Pro využívání těchto slovníků není potřeba instalovat další paralelní verzi celého programu. Nainstalováním slovníků se pouze přidají datové soubory příslušného slovníku ke stávající instalaci. Výběr slovníku je pak možný v menu Slovník - Další jazyky, posunout v okně úplně dolů a tam lze vybrat požadovaný slovník.

Poznámky:
Pokud se vám při práci se slovníkem nebo překladačem zobrazí okno s žádostí o zadání sér. čísla, je možné, že používáte nelegální verzi PC Translatoru nebo verzi, která byla nainstalována na podstatně větší počet počítačů, než je zakoupená velikost licence. Tyto verze jsou automaticky zablokovány (vyžadují zadání sér. čísla) zpravidla během několika dnů používání.

TOPlist
SLOVNÍKY | VÝUKA JAZYKÚ | MULTILICENCE | OBJEDNÁVKA | AKTUALIZACE